درباره ما

 

درباره آموزشگاه ماساژ ویستامهر

 

آکادمی ماساژ ویستا مهر با بیش از 8 سال سابقه کار در زمینه آموزش سبکهای نوین ماساژ در ابتدا فعالیت رسمی خود را از سال 1386 و با همکاری انجمن اسلامی دانشگاه تهران آغاز نمود.فعالیت های آموزشی مرکز ابتدا در زمینه های تدریس ماساژ و امداد و نجات پزشکی به طور رسمی صورت پذیرفت که در ادامه و با توجه به استقبال کسترده عموم دوره آموزشی طب سنتی نیز با همکاری انجمن طب سنتی و مکمل غذایی ایران به دوره های آموزشی مرکز اضافه شد.
پس از مدت 1سال همکاری با انجمن اسلامی دانشگاه تهران , آموزشگاه فعالیت خود را با نام کلوپ ماساژ ایران به شماره ثبت کشوری 292153 از سال 1387 الی 1394 ادامه داد.
کلوپ ماساژ ایران در مدت زمان فعالیت آموزشی خود بیش از 4000 نفر کارآموز ماساژ در این مرکز تحت آموزش قرار گرفتند.
در سال 1394 کلوپ ماساژ ایران با ارائه مدارک و سوابق کاری خود و اساتید مرکز مجوزهای لازمه از سازمان فنی و حرفه ای استان تهران جهت تدریس سبک های نوین ماساژ و امداد و نجات پزشکی را دریافت نموده که از این پس با نام آموزشگاه ماساژ ویستا مهر و با شماره ثبت 012061/1/7/94 آماده خدمات رسانی به علاقه مندان عزیز می باشد.


با توجه به کثرت سبک های ماساژ در دنیا , آکادمی ماساژ ویستا مهر با تجزیه و تحلیل این سبک ها , کاربردی ترین سبک های ماساژ را در مرکز به علاقه مندان عزیز آموزش می دهد.از مزایای این روش عدم شباهت کامل سبک ها به هم بوده به طوری که کارآموز در طول آموزش سبک هایی را آموزش خواهد دید که کمترین شباهت را به یکدیگر دارند.

با توجه به سرعت بسیار مناسب و چشمگیر ماساژ در ایران طی سالهای اخیر و افزایش علاقه مندی مردم نسبت به دریافت ماساژ , می توان به ماساژ به عنوان یک شغل پر درآمد حساب ویژه ای باز کرد.از جمله موارد بازار کار در ایران می توان به مراکز زیر اشاره کرد:
استخرها – مراکز ورزشی – تیم های ورزشی – مراکز ماساژ – مراکز درمانی – آرایشگاهها – خصوصی در منازل و ...


کلیه دوره های آموزشی آکادمی ماساژ ویستا مهر به صورت خصوصی برگزار می شود به طوری که روز و ساعت برگزاری کلاس ها بر عهده کارآموز می باشد.همچنین تعداد جلسات برگزاری دوره های ماساژ با توجه به استاندارد سازمان فنی و حرفه ای بوده که بر اساس نیاز سنجی مدرس دوره و کارآموز این تعداد جلسات ممکن است بیشتر از استاندارد تعیین شده برای کارآموز برگزار شود.به طور کلی آموزش سبک ها تا یادگیری کامل کارآموز و قبولی در امتحان نهایی انجام می شود.
لازم به توضیح است برگزاری دوره ماساژ به صورت گروهی با اطلاع رسانی قبلی در سایت بوده که به صورت تک دوره برگزار خواهد شد .همچنین هزینه دوره گروهی با تخفیف مناسب ویژه کارآموزان و با ظرفیت محدود می باشد.

آکادمی ماساژ ویستا مهر از کلیه افراد و مراکزی که تمایل به برگزاری دوره ماساژ به صورت مشترک در تهران و شهرستان می باشند, دعوت به عمل می آورد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری دو جانبه با شماره تلفن دفتر و همراه تماس حاصل فرمایید.


سولبق کاری آکادمی ماساژ ایران در مدت 8سال فعالیت کاری در ایران:
1- همکاری با انجمن اسلامی دانشگاه تهران
2- همکاری با جهاد دانشگاهی دانشگاه علم و فرهنگ استان تهران
3- همکاری با فدراسیون کونگ فو جمهوری اسلامی ایران
4- همکاری با فدراسیون کاراته و ورزشهای رزمی جمهوری اسلامی ایران
5- همکاری با مدرسه بین المللی watpo کشور تایلند در زمینه اعزام کارآموز و صدور مدارک بین المللی ماساژ
6- همکاری با انجمن علمی دانشگاه آزاد آمل
7- برگزاری تورهای آموزش ماساژ در کشور تایلند طی سالهای 89 الی 90
8- همکاری با مرکز ورزش های آبی ایرانیان و کلوپ ماساژ ایران

 


درباره آموزشگاه ویستامهر :

آموزشگاه ویستامهر از سال 1386 در زمینه آموزش ماساژ و امداد و نجات فعالیت خود را با همکاری دانشگاه تهران آغاز نمود

تماس با ما :

آدرس : تهران ، میدان انقلاب ، نرسیده به جمالزاده شمالی ، کوچه قائم مقام ، بن بست اول ، پلاک 1 ، واحد 8
تلفن : 02166940989
همراه : 09195505203
ایمیل : info@vistamehraca.ir

گوگل مپ :

 
سئو | کاشت مو | صندلی پلاستیکی | بادکنک آرایی